کاربر گرامی چنانچه شما از خدمات پرشین پنل استفاده می نمایید ، به منزله قبول قوانین زیر است :

* مسائل امنیتی مهم :

1- از اینکه اطلاعات و رمز عبور سایت پرشین پنل خود را در اختیار دیگران قرار بدهید جدا خودداری کنید ، زیرا هر فعالیتی در پنل به نام شما میباشد .

2- اگر فردی به اکانت شما وارد شود میتواند به سادگی و با کلید API شما از موجودی شما سفارش ثبت کند .

3- حتما فقط با کارت بانکی که به نام خودتان است تراکنش انجام دهید .

4- سعی کنید رمز عبور قوی برای خود انتخاب کنید ، اگر پسوورد شما روی دستگاه شما ذخیره است از اینکه تلفن یا کامپیوتر خودرا در اختیار افراد ناشناس قرار دهید خودداری کنید .

5- سعی بر این داشته باشید در مواقعی که دستگاه شما در اختیار افراد دیگر است ، پس از ان اقدام به تغییر رمز عبور و کلید API خود کنید .

6- هرگونه بی احترامی به پشتیبانان مجموعه باعث مسدود سازی حساب کاربری شخص میشود و حتما پیگرد قانونی خواهد داشت .

* قوانین سفارشات :

1- در صورت تغییر آیدی و لینک سفارش بعد از ثبت ، مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد .

2- در صورت ثبت لینک اشتباه مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد . 

3- در صورت ثبت سفارش تکراری و پشت سر هم برای یک {پیج ، کانال ، گروه و…} مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد .  

4- در صورتی که از چندین جای مختلف سفارش برای یک {پیج ، کانال ، گروه و…} ثبت کرده باشید ، امکان تداخل در سفارش شما خواهد بود به همین علت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد .

5- در صورت ثبت سفارش بیش از حداکثر سرویس {بیشتر از ظرفیت و حجم روزانه} مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد .

6- قبل از ثبت سفارش توضیحات سرویس را با دقت ملاحظه کنید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید ، در غیر این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد .

7- هنگام ثبت سفارش دقت کافی را داشته باشید ، زیرا به علت خودکار بودن عملیات امکان به کنسل کردن سفارش وجود نخواهد داشت .

8- گارانتی ریزش کلیه سرویس ها تا ۳۰ روز می باشد مگر در شرایطی که در توضیحات سرویس برای جبران ریزش زمان خاصی تعیین شده باشد.

9- گارانتی ریزش تا ۳۰ روز به معنی آن نیست که سفارش ریزش خواهد کرد و ریزش پس آن کاملا مرتبط با فعالیت پیج شما و همچنین اپدیت های اینستاگرام می باشد و از سمت سایت پرشین پنل نخواهد بود.

10- در هر سفارش فقط آمار اولیه سفارش به شما تحویل داده خواهد شد و امکان تحویل دادن اسکرین شات شروع و پایان وجود نخواهد داشت.

11- در توضیحات هر سرویسی که بدون ضمانت درج شده باشد ، سفارشات مرتبط با ان غیرقابل پیگیری بوده و در صورت انجام نشدن امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت .

12- درصورت ثبت سفارش برای {پیج ، کانال ، گروه و…} که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند جدا خودداری کنید ، در غیر این صورت حساب کاربری شخص مسدود و اطلاعات ایشان به مراجع ذیصلاح ارجاع داده میشود .

13- درصورت ایجاد اختلال در روند انجام سفارش توسط مالک یا غیره {بستن اد ، قفل پیج ، تغییر لینک و …} بعد از ثبت سفارش ، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد ، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

* قوانین پرداخت :

1- در صورتی که تراکنش مشکوشی مشاهده شود پرشین پنل این اختیار را دارد که از کاربر مربوطه مدارک مورد نیاز را درخواست کند ، در غیر این صورت اطلاعات شخص به مراجع ذیصلاح ارجاع داده میشود .

2- لطفا در وارد کردن مبلغ شارژ حساب خود دقت کنید زیرا ؛ به علت وجود مالیات امکان عودت دادن موجودی وجود نخواهد داشت و هیچ عذری پذیرا نیست .

3- جهت شارژ حساب از طریق کارت به کارت به علت جلوگیری از فیشینگ امکان پذیر نمیباشد و تمام واریزی ها از طریق درگاه رسمی سایت پرشین پنل میباشد .

4- دریافت لینک پرداخت از ربات یا سایت و ارسال ان به سایر افراد جهت واریز وجه تخلف محاسبه میشود و در صورت مشاهده حساب کاربر به صورت دائم مسدود خواهد شد .

5- طبق دستورات ارسال شده پلیس فتا برای شارژ حساب مبالغ بالاتر از 300 هزار تومان حتما باید احراز هویت صورت گیرد در غیر این صورت ثبت سفارش برای کاربر به صورت روزانه محدود خواهد شد .

6- تنها با شماره کارتی که هنگام احراز هویت ثبت کرده اید میتوانید حساب خودرا شارژ کنید ، در غیر این صورت امکان شارژ حساب با شماره کارت های دیگر وجود نخواهد داشت .

* قوانین احراز هویت :

1- احراز هویت برای تمامی افراد الزامی می باشد ، از بازکردن تیکت در این رابطه جدا خودداری کنید . 

2- درصورتی که شماره کارت ارسال شده با کارت ملی ارسال شده هم خوانی نداشته باشد احراز هویت شما تایید نمیگردد {و بلعکس} .

3- تنها با شماره کارت تایید شده میتوانید حساب خودرا شارژ کنید ، در غیر این صورت درگاه اجازه پرداخت با شماره کارت های دیگر را به شما نمیدهد .

4- افراد زیر 18 سال باید مشخصاتی که با ان اقدام به شارژ حساب میکنند را ثبت کند .

5- پس از تایید احراز هویت یک پیامک حاوی تایید برای شما ارسال میشود ، پس در این رابطه عجله ای نداشته باشید و تیکت ارسال نکنید .

6- معمولا احراز هویت ها کمتر از 1 ساعت تایید می شوند ، اگر بیشتر از 12 ساعت به طول انجامید حتما اطلاع رسانی کنید .

7- هنگام ارسال اطلاعات بانکی حتما cvv2 و تاریخ انقضا کارت را خط بزنید ، به صورتی که فقط شماره کارت و نام دارنده ان مشخص باشد .

8- هنگام ارسال اطلاعات کارت ملی حتما باید تمامی موارد ذکر شده درج شده باشد ، عکس ارسال شده همراه با موارد درج شده مقایسه و سپس احراز هویت شما تایید یا رد می گردد .

9- درصورتی که کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اید از فیش تعویض ان یا از کارت ملی قدیمی خود استفاده کنید ؛ در غیر این صورت میتوانید از شناسنامه خود برای احراز هویت استفاده کنید .

10- پس از تایید مدارک ارسال شده ، دیگر امکان ویرایش انها وجود نخواهد داشت ؛ پس در ارسال مشخصات کوشا باشید .

امکان ویرایش قوانین هر زمان وجود دارد ، به همین علت کاربر موظف است که حتما قوانین را ملاحظه کند .

تمامی اطلاعات و حقوق کاربران در فضایی امن نزد پرشین پنل محفوظ است ؛ تنها در موارد خاص و خلاف قوانین اطلاعات کاربر مورد نظر به سازمان های مرتبط داده می شود.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد